• Новак
DANIA & ДЕКАНОТ Трајни Изолирани Ручек Торба за Жени/Мажи/Деца Двојно Патенти Ширум Отворени Торба Leakproof Термички и Кулер за Обновливи Ручек Кутија за Статистика Учил?

DANIA & ДЕКАНОТ Трајни Изолирани Ручек Торба за Жени/Мажи/Деца Двојно Патенти Ширум Отворени Торба Leakproof

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

【DANIA & ДЕКАНОТ Ручек Торба】Овој ручек торба има класична црна и бела линија дизајн и може да се користи како дневен ручек торба, преземање торба, кулер торба, шопинг торба, пикник торба и козметички торба, погодна за луѓе од сите возрасти. 【Високо Квалитетен Материјал】Трајни 600 D Оксфорд ткаенина и BPA-free) храна одделение алуминиумска фолија со 4mm дебели термичка изолација бисер пена обвивка, што може да се задржи вашата храна топло или свежи за неколку часа, а исто така може да се направи ручек торба водоотпорен и носат-отпорни , лесно да се чисти и обновливи ефект. 【Издржливи се Справи и Патент】дршката и ручек торба се поврзани со густа бода, и 10мм соочи може ефикасно да се спречи рачка од кршење кога се употребуваат, како и подобрување на издржливост на дршката.Покрај тоа, ручек чантата, исто така доаѓа со метални SBS двојно патент,која може да се повлече без проблеми и може да се користи за долго време. 【Мала Тежина & Голем Капацитет】9.5×6×8.5 инч.На ручек торба тежи само 0.45 фунти и има една симпатична изглед, но има голем капацитет и лесно може да го држете вашиот ручек кутии, овошје, овошје, конзервирано пијалоци и други видови на храна што сакате.Дизајнот со предниот џеб ви овозможува да се стави во мали предмети што треба во секојдневниот живот, како што се мобилни телефони, клучеви, картички и сл., кој ја подобрува погодност за користење за ручек торба.Овие вистински повратни информации доаѓаат од нашите клиенти од различни возрасти. 【Прекрасен Подарок】DANIA & ДЕКАНОТ ручек торба е стилски и преносни, и може да се користи во секоја сцена, како што се канцеларија, на училиште, на отворено, на плажа итн.Својот висок квалитет и трајност се дефинитивно вреди да се дава како подарок на вашите роднини и пријатели.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Црна Мечка Мал Ручек Кеси за Жените, Преносни Изолација Кеси, Обновливи Ручек Кеси, Може да се Користи за Излети,

[Карактеристики] : Големина9.05 x 5.11 x 8.26 инчи(23 x 13 x 21 cm), двоен слој дебел Оксфорд ткаенина материјал, топлин

DEN 239.76