• Новак
Bentgo Деца Отпечатоци 2-во-1 Ранец & Изолирани Ручек Торба - Издржлив, Лесен, Шарени Отпечатоци за Девојки и Момчиња, Вода-Отпорни Ткаенини, Поместена Ремени и Назад со Г

Bentgo Деца Отпечатоци 2-во-1 Ранец & Изолирани Ручек Торба - Издржлив, Лесен, Шарени Отпечатоци за Девојки

DEN 799.92

Достапност
Достапно за нарачка

2-ВО-1 ДИЗАЈН : Заврши својата Bentgo колекција со овој сестран ранец со вграден-во изолирани ручек торба кој е идеален за вашиот Bentgo Деца и Bentgo Свежи ручек кутија контејнери.ПРОСТРАНА ПРЕГРАДИ : Одговара сè вашето дете потреби во рамките на 2 големи zippered ранец делови кои обезбедуваат доволно простор да ги собере големи објекти како таблет, тетратки и учебници во прилог на вграден во џебови за организирање и зачувување на помали предмети.ЛЕСЕН И ИЗДРЖЛИВИ : Направен со премиум висок квалитет не-токсични ткаенина, оваа нова Bentgo ранец може да висат со најактивните дете со нејзиниот двоен изолирани ручек оддел и вода-отпорни на надворешните.ХРАБАР И СТИЛСКИ : Со толку многу забавно и шарени отпечатоци за да изберете од, постојат печати за секоја личност.КУПИТЕ СО ЦЕЛ : Bentgo продолжува да биде горд поддржувач на Нахрани Децата, 501(c)(3) непрофитна што дава надеж и ресурси за гладните деца и семејства.Од 2017, Bentgo има донирано повеќе од $200,000 да помогне да се стави крај на глад.Спецификација на производот : Вкупната Големина : 16.5" L x 11" W x 7.5" Д Изолирани Ручек Оддел : 2.5" L x 11" W x 7" D # на Прегради : 3.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат