• Новак
Yimuynr Аниме Ручек Торба Со Прилагодливи Рамо, Рака За Обновливи Leakproof Ручек Кутија За Мажи Жени Деца, За Активности На Отворено Работа Училиште Бенто Торба Обичај Бен

Yimuynr Аниме Ручек Торба Со Прилагодливи Рамо, Рака За Обновливи Leakproof Ручек Кутија За Мажи Жени Деца,

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

✔️ручек Со Личност!Направени Од 600d Оксфорд Ткаенина Материјал : Ткаенина Чува Храната Топла/Ладна.Тоа Може Да Се Користи Како Ручек Торба, Пикник Торба, Преземање Торба Или Шопинг Торба. ✔️Може да се стави во фрижидер да се направи вашата храна свежа и вкусна.Таа има подобар вкус и freshens подолго по замрзнување со мраз и кеси.Погодни за употреба во лето и зима. ✔️Топлина и ладно изолација, голем капацитет, фирма рачка, отпорни на нечистотија, лесно да се избрише, анти јавните.Свежо врвни дизајн, мода шеми со едноставен моделирање.Тоа е лесен и удобен за носење.Тоа може да се користи на работа и училиште.Стави Бенто цврсто, плодот ќе блум и вкус пупки ќе биде преместена. ✔️лесно Да се Користи Како Ручек Торба, Пикник Торба, Дребулии Торба Или Шопинг Торба.На Унисекс Ручек Кеса Не Е Само Погодна За Работа И Универзитетот, Но, Исто Така, Погодна За Активности На Отворено Како Што Се Риболовот, Планинарење, Излети И Сл.Можете Да Го Однесе До Канцеларијата, Ден Патувања, Плажи И Спортски.Или Пак Здрави Закуски За Вашето Семејство Или Да Уживаат Во Пријатна Недела Пикник. ✔️целосно Изолирани Ручек Кутија Чува Храна, Пијалаци И Студено со Часови!.Ручекот Треба Да Биде Забавно, И Вашиот Ручек Кеса Треба Да Биде Претставување На Вашиот Стил.Ние Сме Посветени Да Го Нудат На Потрошувачите Забава, Стилски, Квалитет На Производи За Кои Дава Право На Деца, Возрасни И Професионални Жени Да Ги Изразат Своите Индивидуални Стил.За Било Која Причина, Не Сте Задоволни Со Нашата Ручек Кеси, Ве Молиме Ги Споделите Со Нас И Ние Ќе Ви Обезбедиме Со Задоволително Решение Што Е Можно Поскоро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат