• Новак
Ранец Храна Готвење Лавра Поставите Вектор за Момчиња и Девојки Години Дневните Градинка Патување пешачење кампување ужина ручек кутија книги, играчки шише за вод

Ранец Храна Готвење Лавра Поставите Вектор за Момчиња и Девојки Години Дневните Градинка Патување пешачење

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

ГОЛЕМИНА на & МАТЕРИЈАЛ : Храна Готвење Лавра Поставите Вектор.Подарок : Кул изглед и практична функција, тоа е најдобар избор за да им даде подароци за децата во текот на фестивалот и училиште сезона.Страничниот џеб е направена од мрежа материјал, кој може да се сместат чаши вода, чадори и други предмети, што го прави повеќе издржливи.Ранец големина : 16x11x6.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат