• Новак
Крава Печати Ручек Торба за Жени, Девојки, Обновливи Изолирани Пикник Tote Кеси за Возрасни Деца Работа Училиште Пешачење Плажа

Крава Печати Ручек Торба за Жени, Девојки, Обновливи Изолирани Пикник Tote Кеси за Возрасни Деца Работа Училиште

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Овој ручек торба може да се користи како ручек торба, пикник торба, преземање торба, погоден за сите старосни групи.Совршен Подарок Идеја : Тоа е идеален подарок за жени и девојки за работа, училиште, пикник, шопинг и др.Изолирани Материјал : Ова ручек tote е изработена од водоотпорен трајни крпа; Наредени со алуминиумска фолија, совршено се да се спакувам вашиот храна и ручек контејнери.Тоа ќе го задржи вашето храна ладно или топло за неколку часа.Димензија : 10.6" (L) x 7.5" (W) x 7.6" (H).На ручек торба внатрешноста е пространа доволно да се вклопи во вашиот ручек, пијалоци и грицки.Еден предниот џеб дизајн организирате вашите салфетка и лични работи, како што се вашиот телефон, автобуска карта, ткиво, и др.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

4 јули Ден на Независност на Американското Знаме Ѕвезди Големи Водоотпорен Отворен Пикник Ќебе, Преносни Виткање

Лесно да се чисти.Рака мие препорачува, или избрише тоа се чистат со влажна крпа, природно воздух суши.Лу

DEN 1161.60

Црна Мечка Мал Ручек Кеси за Жените, Преносни Изолација Кеси, Обновливи Ручек Кеси, Може да се Користи за Излети,

[Карактеристики] : Големина9.05 x 5.11 x 8.26 инчи(23 x 13 x 21 cm), двоен слој дебел Оксфорд ткаенина материјал, топлин

DEN 239.76