• Новак
Herzzer 3D Сјајот Јасен Случај за iPhone XS Max,Стилски Goblet Вино Стакло Течни жив песок Тече Лебди Bling Анти-scrtach Shockproof Мека TPU Случај,Злато

Herzzer 3D Сјајот Јасен Случај за iPhone XS Max,Стилски Goblet Вино Стакло Течни жив песок Тече Лебди Bling

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

♦Herzzer Ултра Тенок 3 D Goblet Вино Стакло Течни Кристално Јасно Анти-Капка Блеска Мека Браник Телефон Случај Компатибилен со i Phone XS Max 6.5 инчи. ♦Бои се прикажани во слики може малку да се разликуваат од реалните производ поради прилагодувања на светлото и бојата. ♦ Направен од висок квалитет на TPU материјал, мека и транспарентна, по деформација Обработка, по монтажа и демонтажа тоа не е лесно да предизвика деформација.Тоа е совршен за вашиот телефон, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Во исто време, овој високо квалитетен материјал може да ви даде удобно чувство за двете раце. ♦ Ние се придржуваат соодветни слики за секој Производ.Тоа се забележува дека сите слики ние шут се земени во најприродна состојба ние некогаш може да се создаде за да ви покаже како на Производи, всушност, изгледа како.Ве молам, разберете дека дури и така, бојата разликата може да се уште постојат во различни резолуција на сликата на нашите компјутери и мобилни телефони. ♦Пакет : 1 x Случај,1 x Слободни Жолта Видиме Потпирачот + 1 x Слободни Жолта Специјалното Пенкало. ♥ Стилски Goblet Вино Стакло Течноста Тече Sequins жив песок Мека TPU Случај Компатибилен со i Phone XS Max 6.5 инчи ♥ Бои се прикажани во слики може малку да се разликуваат од реалните производ поради прилагодувања на светлото и бојата ♥ Направен од висок квалитет на TPU материјал, мека и транспарентна, по деформација Обработка, по монтажа и демонтажа тоа не е лесно да предизвика деформација.Тоа е совршен за вашиот телефон, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Во исто време, овој високо квалитетен материјал може да ви даде удобно чувство за двете раце ♥Мека гума Црвено вино стакло течноста тече јасно заштита задниот поклопец случај ♥ Прецизни cutouts за звучници,камера и други пристаништа може да се лесен пристап до сите контроли и карактеристики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат