• Новак
HEEPDD 45mm Комбинација Тркала Ролери Круг Нож се Прилагоди на Машина Машина за Шиење Quilting Ткаенина Ткаенина и Кожа Занает Машина Алатка

HEEPDD 45mm Комбинација Тркала Ролери Круг Нож се Прилагоди на Машина Машина за Шиење Quilting Ткаенина Ткаенина

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моден Машина-Ролери тркала круг нож е високо-одделение, прецизност-земјата и 45 мм премиум челик ротационен нож за долгорочната острина.Специјален Дизајн-производот донесе јамка-се справи со дизајн обезбедува природна одговара за својата рака, тоа не само што го подобрува контрола, но исто така ви овозможува да се задржи на машина во рака, додека вие ги преуредите материјали.Лизгачки Копче-Лизгачки копчето протега ножот за време на употреба, се заклучува во позиција и retracts за безбедно чување.Широка Примена-Тој е идеален за сечење повеќе слоеви на ткаенина, хартија и филц, на ножот може да се состави за двете страни и за двете десната и левата рака на корисниците.Остри Намалувања-На ножеви на ножици се остри, ќе доживее свилен-мазен и лесен за сечење, иако ткаенина има повеќе слоеви.Тоа е одлично да се користи на смолкнување на прецизна работа.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Ротари Машина Материјал : Пластични + Сечилото Боја : Прикажува како Големина на Слика : Прибл. 45mm / 1.8 во Пакет Листа : 1 x Машина.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Rotary Cutter
Material:
Plastic + Blade
Color:
Shown as Picture
Size:
Approx. 45mm / 1.8in
Package List:
1 x Cutter :

Со стоката дадена додека купуваат

CGOLDENWALL Електрични Ротациони Ткаенина Машина Крпа Машина Машина за Сечење Електрични Ротациони Ножици Индустриски

[Голема Брзина Сечилото]Со 70mm(2.76 инчи) octagonal ножот и 2400 RPM брзина, неговото сечење дебелина достигне 25mm(1inch

DEN 1560.00