• Новак
2-1/2 Круг Нож #R80C1-114 за Eastman Машина за Сечење, САД Направени Сечилото

2-1/2 Круг Нож R80C1-114 за Eastman Машина за Сечење, САД Направени Сечилото

DEN 370.80

Достапност
Достапно за нарачка

2-1/2" Круг Нож За Eastman Електрична Машина За Сечење.Дел # : R80 C1-114. Врвен квалитет круг сечилото произведени од Hi-Одделение Челик.Одговара на Eastman модел BBB25, RBB25 стенд-ап тип ротари машина за сечење. 2-1/2" (64mm) дијаметар.Произведено во САД. 2-1/2" Круг Нож За Eastman Електрична Машина За Сечење.Дел # : R80 C1-114 Врвен квалитет круг сечилото произведени од Hi-Одделение Челик.Одговара на Eastman модел BBB25, RBB25 стенд-ап тип ротари машина за сечење. 2-1/2" (64mm) дијаметар.Произведено во САД.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CGOLDENWALL Електрични Ротациони Ткаенина Машина Крпа Машина Машина за Сечење Електрични Ротациони Ножици Индустриски

[Голема Брзина Сечилото]Со 70mm(2.76 инчи) octagonal ножот и 2400 RPM брзина, неговото сечење дебелина достигне 25mm(1inch

DEN 1560.00