• Новак
Dremel 3000-2/28 Ротари Алатка за Полнење со 70 Парче Додаток за Полнење

Dremel 3000-2/28 Ротари Алатка за Полнење со 70 Парче Додаток за Полнење

DEN 3071.52

Достапност
Достапно за нарачка

Променлива брзина од 5,000 да 32,000 ВРТЕЖИ во минута.Подобрен дизајн за повеќе контрола позиции.EZ Пресврт Носот Капа за брз додаток промени.Доаѓа со повторно употребливи за чување и 70 EZ додатоци.Може да застане исправен или да се закачи на ѕид со кука.Идеален за сечење, брусење, полирање и чистење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат