• Новак
Бебе Момчиња Брат Писмо За Печатење Romper Деца Сестра Т-Маица Појавување На Облека Облека

Бебе Момчиња Брат Писмо За Печатење Romper Деца Сестра Т-Маица Појавување На Облека Облека

DEN 138.96

Достапност
Достапно за нарачка

Удобноста и Квалитетот Памук Деца romper и девојка tee.Покажува среќен семејство.Совршен Раѓање Подарок за семејството да уживаат!.Модел : Новина& Писмо За Печатење.Пакет : линк е само ЕДЕН romper или ЕДНА кошула.Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.Девојка бела стил ГОЛЕМИНА 100 : должина 15.4" биста 10.6" *2 за возраст од 2-3 Y ГОЛЕМИНА 110 : должина 16.1" биста 11.4" *2 за возраст од 3-4 Y ГОЛЕМИНА 120 : должина 16.8" биста 12.2" *2 за возраст 4-5 Y ГОЛЕМИНА 130 : должина 17.4" биста 12.9" *2 за возраст 5-6 Y ГОЛЕМИНА 140 : должина 17.9" биста 13.6" *2 за возраст од 6-7 Y Бебе сива стил ГОЛЕМИНА 70 должина 14.6" биста 9.1" *2 за возраст 0-3М ГОЛЕМИНА 80 должина 14.9" биста 9.4" *2 за возраст од 3-6 M ГОЛЕМИНА 90 должина 16.1" биста 9.6" *2 за возраст од 6-12 M ГОЛЕМИНА 100 должина 16.7" биста 9.9" *2 за возраст од 12-18 МИЛИОНИ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат