• Новак
Marquebaby Бебе Момчиња Footie Целокупната - Zip Пред Памук Бебе Rompers Playwear

Marquebaby Бебе Момчиња Footie Целокупната - Zip Пред Памук Бебе Rompers Playwear

DEN 719.52

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Органски памук.Патент затворање.Машина За Миење.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ Изработени со 100% дише памук, совршен за спиење, игра и за слободно време.МОДЕРЕН МОДЕЛ - Симпатична модел за задоволство на бебето и родителите.Погоден за сите сезони на пролет, лето, есен, зима.ЛЕСНО ДА се НОСАТ - Zips од колено на брадата за лесно менување на бебето пелена.Долг ракав,изградена-во нозе помогне да се задржи бебето атмосфера пријатна од прстот до пети.За НЕГА на ИНСТРУКЦИИ - Машина за миење со топла и внатре кон надвор за најдобар резултат.Не кајгана.Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека сите памучна ткаенина ќе биде на мало се намали после првото перење.ВНИМАНИЕ - ве Молиме погледнете на големината на табелата во опис на производот да се избере добра големина како што се очекуваше.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат