• Новак
Allesin Моторните Затемнување Cordless Нијанси со Далечински Управувач Прозорец Ролетни Бела 31 x 72 Инчен

Allesin Моторните Затемнување Cordless Нијанси со Далечински Управувач Прозорец Ролетни Бела 31 x 72 Инчен

DEN 2855.04

Достапност
Достапно за нарачка

❤Подобар Избор : Cordless прозорец ролетни можат да бидат рачни, но автоматско на варијација е многу подобро.Сите ќе треба да го отворите и затворите нијанси ќе биде далечински управувач.Ова е совршено решение за windows кои се премногу високи, надвор од дофатот за прирачник стрингови. ❤Моторните Далечинско управување : Нашата preprograming уверува далечинскиот е поврзан со моторот, далечинскиот е заклучен и е број 1 до 15 на екранот претставува 15 канали за леснотијата на користење. 15 компјутери на ролетни можат да бидат контролирани во исто време. ❤Внатре и Надвор Планината : За во планината, min длабочина е 3", сенка ширина треба да биде најмалку 2/5" помалку од прозорецот рамка ширина.За надворешна планината, ве молиме додадете 4" на ширината и висината за подобра покриеност. ❤Гарантира Безбедноста : Нема топката синџир, без јамки, 100% cordless слепи.Cordless и безбедно во домови за деца и домашни миленици.И поради загриженост за безбедноста, ние во собата разумна брзина и не треба да се регулира неговата брзина. ❤Висок Квалитет на Мотор : Висок квалитет на батеријата мотор, безжичната и батерија.Полнење откако може да трае 4-6 месеци.Полнење за 6 часа, се кандидира нагоре и надолу за 600 пати.Боја : Моторните Бела Ii | Големина на : (W)31" x (H)72".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Моторните Ролетни со Далечински управувач за Прозорец,Зебра Ролетни & Нијанси за дневната Соба/Спалната соба/Home,

Ве молиме внимание на нашата порака пристигне следниот ден по вашата нарачка!Какви и да било посебни ис�

DEN 2856.00