• Новак
Aexit 1.1 m за Безбедност и Надзор 20cm Ширина Апсорбирање на Звук Памук Рогови & Сирени Бела Подлога

Aexit 1.1 m за Безбедност и Надзор 20cm Ширина Апсорбирање на Звук Памук Рогови & Сирени Бела Подлога

DEN 247.20

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Производ : Апсорбирање На Звук Памук;Материјал : Памук.Долго : 1.1 M / 3.6 Ft;Width : 20cm / 8".Боја : Бела.Тежина : 25g.Пакет Содржина : 1 x Sound Апсорбирање на Памук. 1.1 m 20cm Ширина Апсорбирање на Звук Памучна Подлога White1.1m Долго 20cm Ширина Апсорбирање на Звук Бела Памучна Подлога.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат