• Новак
Електронски Жичен Аларм 120dB DC 12V Индустриски Моторот Алармот Бел Рог Мини Црвено Жичен Рог Сирената Звук Аларм Систем за Предупредување Рог за Домашна Безбедност

Електронски Жичен Аларм 120dB DC 12V Индустриски Моторот Алармот Бел Рог Мини Црвено Жичен Рог Сирената Звук

DEN 2004.00

Достапност
Достапно за нарачка

Понуди : Ние и ветуваме да понудат добар квалитет на производите и го прават нашите најдобри напори за да се обезбеди квалитет на услугите.Ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници ако има било какви прашања.Преносни : На Жичен Аларм е компактен, лесен и удобен за носење и флексибилен, така што лесно може да го однесе каде што треба, поправете го, и тој ќе работи за вас.Премиум Материјал : Wired Аларм со високо квалитетни Пластични и Метални материјали, цврсти и издржливи.Вграден LED, супер гласни кога се испрати сигнал на аларм, ефикасно да се потсетат луѓето бегаат од итен случај.Лесен за Инсталација : Инсталација опции се флексибилен и лесен.Обично инсталиран во ѕидот или вратата или балкон и на други места, инсталација висина од 2.5 метри или повеќе.Вие само треба да го залепите кога инсталирање, без жици, тоа е многу лесен за употреба.Перформанси : Овој производ можат да работат со вашиот систем да одговори на сигналите од алармот на тастатурата/конзола.Дава многу силен глас го поттикнува на 120 децибели, обезбедувајќи многу гласно брза.Оваа пирсинг plug-in аларм приклучоци во вашата тастатура/конзола.Спецификација : Материјал : Пластични и Метални Оценет Напон : 12 V DC Звук Индекс : 120d B звучната Фрекфенција : 3.8 KH2+10% Пренесува Брзина : 3 H2 зголемување или discrease 10% Големина : 5.2*5.0 cm/2.0*2.0 во Пакет Тежина : 64g/2.3 оз Пакет Листа : 1 * Звук Аларм Систем .

Спецификацијата

Material:
Plastic and Metal
Rated Voltage:
12V DC
Sound Index:
120dB
Sound Frequency:
3.8KH2+10%
Transmit Speed:
3H2 increase or discrease 10%
Size:
5.2*5.0cm/2.0*2.0in
Package Weight:
64g/2.3oz
Package List:
1 * Sound Alarm System  :
    :

Со стоката дадена додека купуваат

Viping Сирената Полициски Автомобил Сирена Рог Говорникот Автомобил Вика Аларм Полицијата Рог со Микрофон Засилувач

【МАТЕРИЈАЛ】 : Висок квалитет ABSпластични домување држачот 1 x Говорник, 1 x PA микрофон, 1 x Pack инсталација н

DEN 664.56