• Новак
SMALLFATW ПОЛИЦИСКА СИРЕНА и Итни Strobe Светлина во Собата, 130 DB 200 Вати Wiree Далечински управувач, 14 12 LED Висок Интензитет 9 Трепка Режими

SMALLFATW ПОЛИЦИСКА СИРЕНА и Итни Strobe Светлина во Собата, 130 DB 200 Вати Wiree Далечински управувач, 14

DEN 2712.00

Достапност
Достапно за нарачка

9 ТРЕПКА РЕЖИМИ МЕМОРИЈА ПОТСЕТИМЕ ФУНКЦИЈАStrobe светлина бар лесно менување на режимот со еден допир на прекинувачот, спомени вашиот претпочитаат режим автоматски, одговараат на вашите потреби во различни прилики, заштита на вас и вашата прекрасна автомобил научно. 12 LED ИЗГРАДЕН ВНАТРЕОбезбедување на висок интензитет strobe светлина за вас, сте заштита со јасни strobe светлина, да се избегне било потенцијална опасност колку што е можно.АЛУМИНИУМ ДОМУВАЊЕНе само rainproof и dustproof, исто така, со што strobe светлина бар отпорни на абење и отпорност на доказ, и тоа би можело да има трајни работни живот повеќе од 38000 часа.БЕЗЖИЧЕН ДАЛЕЧИНСКИдалечинскиот би можеле да се вклучите микрофонот со страна копчето, и може да биде лесно полнење преку USB порта на задната страна на контролорот, безжичниот контрола спектар што се однесува до 10 метри, така што ќе може да се контролираат па систем дури и надвор од автомобилот. 130 DBпретседателот може да направи супер јасно и многу силен звук, како гласно, како 130 DB, само како млазен мотор работи околу вас, тоа ќе ви помогне да се направи на работа лесно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат