• Новак
Zerodis Робот Почиста Четка Крпа, Чистење на Меки Mopping Крпа Замена на Делови Робот Почиста Прибор Погодни за Правосмукалка(Сува Избрише (Еден))

Zerodis Робот Почиста Четка Крпа, Чистење на Меки Mopping Крпа Замена на Делови Робот Почиста Прибор Погодни

DEN 345.60

Достапност
Достапно за нарачка

【Робот Почиста Ткаенина за Чистење】 Добива повеќе време за да се опуштите после работа и вели збогум на валкани и правливи подот.Заштеда на време и напор, и што ќе ви овозможи да имаат повеќе време за да го придружува на вашето семејство. 【Робот Почиста Ткаенина за Чистење】 Добива повеќе време за да се опуштите после работа и вели збогум на валкани и правливи подот.Заштеда на време и напор, и што ќе ви овозможи да имаат повеќе време за да го придружува на вашето семејство. 【Висок Квалитет】 Направен од висок квалитет не-плетени ткаенини, не е лесно да се изгубат коса и издржливи во употреба. 【Лесно да се Замени】 Лесно да се инсталира и да го замени, совршено се вклопуваат за M6 Робот Почиста. 【Лесно да се Чисти】 Функција висока апсорпција на вода, силни деконтаминација, долг живот и лесен за чистење.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Робот Почиста Четка Крпа Материјал : Не-плетени Ткаенини Функција : Чистење на подот Fitment : Одговара за Тип : Влажно Mopping, Сува Mopping (изборен) Производ Големина : Прибл. 26.7 x 10.6 cm / 10.5 x 4.2 во Тежина : Околу. 37g-43g / 1.3 оз-1.5 oz Пакет Листа : 1 x Робот Почиста Четка Крпа.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Robot Cleaner Mop Cloth
Material:
Non-woven Fabric
Function:
Cleaning floor
Fitment:
Fit for
Type:
Wet Mopping, Dry Mopping (optional)
Product Size:
Approx. 26.7 x 10.6 cm / 10.5 x 4.2 in
Weight:
Approx. 37g-43g / 1.3oz-1.5oz
Package List:
1 x Robot Cleaner Mop Cloth :

Со стоката дадена додека купуваат

Роботски Правосмукалка Интелигентни Убедливо Машини, Паметни Чистење Робот, Автоматски апарати за Домаќинство

[smart чип] интелигентни автоматско чистење на насоки, најдоброто решение за чистење, чистење прашина спир

DEN 3072.00

CXTU Прозорец Чистење Авто Робот, Робот Прозорец Почисто со Далечински/Smart Апликации, Вакуум за Внатрешна/Надворешна

〖Брз Чистење Технологија〗 W51 стакло почиста изграденаво интелигентен систем за навигација автоматск�

DEN 1315.20