• Новак
Sega Mega Drive MD 1 Господар Систем 1 РКА Фоно AV Аудио Видео Доведе A/V Кабел ТВ AV Аудио линија AV ЛИНИЈА

Sega Mega Drive MD 1 Господар Систем 1 РКА Фоно AV Аудио Видео Доведе A/V Кабел ТВ AV Аудио линија AV ЛИНИЈА

DEN 184.56

Достапност
Достапно за нарачка

Бренд нови A/V кабел компатибилен со Сега Сатурн.Трансфери Видео и Звук за да се прикаже преку композитни РКА конектори.Злато позлатен конектори се обезбеди тесна и цврста врска.Значително подобрен квалитет на сликата над стандард RF антенски конекција и нема потреба да се вклучите во ЖИВО.Ве молиме имајте во предвид : не работи со Мега Drive2 или Господар System2.Замени скршен стандардни AV кабел со Битие 1 Стандардни AV Кабел.Битие 1 Стандардни AV Кабел обезбеди почиста и неспокојот слики во споредба со користење на RF Единица.Поврзете го вашиот Битие 1 гејмерски систем да телевизор со видео врска.Лесно врски со колор-кодирани конектори.Компатибилен со : Sega Genesis 1 (МК-1601), Sega Mega Drive1, Сега Господар System1.

Спецификацијата

length:
 1.8m
Color:
 black
material:
 PVC
Package Includes:
1 x AV Audio Video Lead :

Со стоката дадена додека купуваат