• Новак
Кабел Работи 2-Pack РКА 3,5 мм Стерео Аудио Кабел 15 Стапки (РКА да Помошен Кабел, 3.5 мм да РКА Кабел, Помошен да РКА Кабел) во Црно

Кабел Работи 2-Pack РКА 3,5 мм Стерео Аудио Кабел 15 Стапки (РКА да Помошен Кабел, 3.5 мм да РКА Кабел, Помошен

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

5 мм аудио приклучоци и двоен РКА приклучоци.Идеален за поврзување на уреди за да се стерео, ТВ, и други аудио опрема.Уреди со 3.5 мм аудио приклучоци вклучуваат MP3 плеери, паметни телефони, лаптопи, компјутери, powered јазик, и автомобил помошен пристаништа; двојна РКА приклучоци најчесто се наоѓаат на стерео и soundbars.Кабелот Прашања 3.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат