• Новак
Morelecs 3,5 мм Женски 2RCA Машки Стерео Аудио Кабел 3,5 мм 1/8 TRS Стерео да Dual РКА Џек Адаптер Кабел за паметни телефони, MP3, Таблети, домашно Кино

Morelecs 3,5 мм Женски 2RCA Машки Стерео Аудио Кабел 3,5 мм 1/8 TRS Стерео да Dual РКА Џек Адаптер Кабел за

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Конектор(s) : 3.5 mm Стерео Женски Џек / РКА Машки Стерео Приклучок Должина : 0.6 FT(прибл. 0.2 м). 3.5 mm до двојна РКА џек аудио кабелот се поврзува на вашиот A/V уреди, како што се MP3, таблет компјутер, паметен телефон, Xbox 360, PS3, Wii, HDTV, Конзоли, фоно приемник или повеќе.Приклучете пренослив CD player, MP3 плеер, i Pod, телефон, таблет, КОМПЈУТЕР звучна картичка или други уреди со помошен конектор во постојниот РКА конекции која работи во вашиот домашен театар аудио систем, HDTV, конзоли и други системи (за аудио само).Висока Чистота Кислород Слободни Бакар и Двојно Оклопна : Стерео 3,5 мм Женски 2 РКА Mmale Кабел е изработен од Кислород-бесплатни бакар, обезбедување на висока верност квалитет на звукот и обезбедување на максимална е спроводливост и издржливост.Гаранција : нудиме оваа 12 Инчен 3,5 мм Женски 2 РКА Машки Адаптер Cablecomes со проширена 30-Месечна Гаранција и пријателски услуги на клиентите. 3.5 mm до двојна РКА џек аудио кабелот се поврзува на вашиот A/V уреди, како што се MP3, таблет компјутер, паметен телефон, Xbox 360, PS3, Wii, HDTV, Конзоли, фоно приемник или повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат