• Новак
FANGTION Жените Лето Кратко Sleeve V Деколте, Лабава Повик од Тебе Боја Crisscross Tee Т-Маица Блузи S-2XL

FANGTION Жените Лето Кратко Sleeve V Деколте, Лабава Повик од Тебе Боја Crisscross Tee Т-Маица Блузи S-2XL

DEN 179.04

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестер,Памук.Увезени. ☞Совети : Стандард за Испорака : 10-20 дена; Забрзана Испорака : 5-7 дена.Ако не сте задоволни со производот, ние сме среќни да ви прати замена или враќање на средствата.еластична затворање.Сува станот.Материјал : платно од оваа женска графички tees е памук / полиестер, дише, удобно и меки, кожни-пријателски.Функција : симпатична графички дизајн, не сите кои талкаат се изгубени кошула, жени графички tshirts, смешни писмо печатени т кошула, околу врат т кошула, патување tees за жените, компас кошула, кратки ракави, лабава секојдневен стил.Погоден повод : Трчање, тренингот, пешачење, одмор одмор, патување, роденден, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Благодарноста, Мајчината Ден, гледајќи го игра и така натаму.Оваа смешна графички т-маица може да се купи како подарок за пријатели, семејство, роднини.Ви препорачуваме да ги рака / машина за миење со ладна вода, да се исуши рамен, не кајгана.Ве молиме однесуваат на големината на табелата во производот слики пред да нарачате да бидете сигурни дека тоа се вклопува.Информација за производот : Сезона : Летни, Spring Gender : Жени, Girls Material : Polyester Collar : O Neck Sleeve должина : Шорцеви Sleeve How да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Dry Please проверете ја Големината на Табелата пред цел.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас.Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94cm/37.01" Ракав : 19cm/7.48" Должина : 67cm/26.38"Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 100cm/39.37" Ракав : 20cm/7.87" Должина : 68cm/26.77"Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106cm/41.73" Ракав : 21cm/8.27" Должина : 69cm/27.17"Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112cm/44.09" Ракав : 22cm/8.66" Должина : 70cm/27.56"Големина : XXL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118cm/46.46" Ракав : 23cm/9.06" Должина : 71cm/27.95".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат