• Новак
360 Парчиња Мулти Форми Помине Уметност Rhinestones Кристално Стакло Rhinestones 12 Стилови Рамен Грб Кристали Украси Рамен Грб Камења за Помине Уметност Занает DIY (AB Боја)

360 Парчиња Мулти Форми Помине Уметност Rhinestones Кристално Стакло Rhinestones 12 Стилови Рамен Грб Кристали

DEN 350.16

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : Материјал : glass Color : AB color Quantity : 360 pieces Package вклучува : 360 x Мулти форми стакло, кристал AB rhinestones Notes : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало димензионални грешка.Ова е шик и практични кристално стакло кристал одговараат и тие може да додадете повеќе шарм и сјај на вашиот ракотворби.Поради разликата помеѓу осветлување и екранот може да биде малку боја разлики.Лесен за употреба и носат : нашата кристално стакло rhinestones се лесни за употреба и лесно може да се применат за да се природни или вештачки нокти; кристално е многу светла и многу лесен за складирање и за носење, па можете да ги менувате и користите кога ќе патуваат или работа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3D Капка во Облик на Срце Flatback Кристал Овална Плоштадот Аурора Помине Накит Нокти Додатоци DIY Помине Декорација

Тип : 3 D DIY Pointback Сјајна Стакло Rhinestones.Материјал : Стакло.Боја : Vitrail Медиум.Големина : Како Се Покаже Слика.П

DEN 1152.00