• Новак
1320Pcs Црвено Емералд Зелена Божиќ Нокти Rhinestones Кристали Стакло Камења, Камења Мулти Форми, Големини Зелена Црвена Круг Монистра Flatback Rhinestones за Нокти DIY Занаети Облека

1320Pcs Црвено Емералд Зелена Божиќ Нокти Rhinestones Кристали Стакло Камења, Камења Мулти Форми, Големини

DEN 278.16

Достапност
Достапно за нарачка

★Божиќ Нокти Rhinestones : Мода боја вклучува црвена и зелена rhinestones. 660pcs блескаво црвена rhinestones помине кристали и 660pcs зелена помине rhinestones. ★Мулти-облик : 6 мрежите вклучуваат 6 видови на kawaii форми во црвена и зелена rhinestones камења.Доволно количини и повеќе облик опции за вашата секојдневна работа, излегувам или друга декорација цели. ★Мулти-големина : 6 мрежи мулти-големина кристал камења, камења во црвена и зелена боја .Мешавина на различни големини го прави полесно да се постигнат различни дизајни на нокти уметност, кои се погодни за било Божиќ DIY. ★Мулти-Функции : Црвена и зелена помине rhinestones кристали се многу погодни за 3 D помине уметност, рамни помине уметност, Уметности & Занаети, DIY лигите одлуки, DIY изработката на проекти, ноќта, носии, венчаница, книги, scrapbooks, особено за Божиќ занаети. ★Лесен За Користење : Вграден-во рамен грб rhinestones кристали камења лесно може да се применат за природни и вештачки нокти. ★Божиќ Нокти Rhinestones★.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сјајна Луксузен Стан на Дното Вежба Море Сина скапоцен камен Правоаголна Дијамант 3D Помине Уметност Декорација

Тип : Правоаголни Дијамант.Големина : 8*10мм.Боја : Како на сликите покажуваат.Лесен За Користење : Вграден�

DEN 1166.40

3D Капка во Облик на Срце Flatback Кристал Овална Плоштадот Аурора Помине Накит Нокти Додатоци DIY Помине Декорација

Тип : 3 D DIY Pointback Сјајна Стакло Rhinestones.Материјал : Стакло.Боја : Vitrail Медиум.Големина : Како Се Покаже Слика.П

DEN 1152.00