• Новак
Chanwenu Шарм Цртан Филм Пеперутка Мини Бонбони Се Меша Бои Помине Уметност Украси За Слатки Lollipop Лежиште(12)

Chanwenu Шарм Цртан Филм Пеперутка Мини Бонбони Се Меша Бои Помине Уметност Украси За Слатки Lollipop Лежиште(12)

DEN 64.80

Достапност
Достапно за нарачка

Име : Помине Уметност Украси.Модел : 3d Симпатична Lollipop Мушка Пеперутка Бонбони Цртан филм.Материјал : Смола.Големина : Around11*17mm.Облик : Смолист Мечка, lollipop бонбони.Облик : Смолист Мечка, lollipop бонбони Материјал : Смола Големина : Around11*17mm Шема : 3d Симпатична Lollipop Мушка Пеперутка Бонбони Цртан филм Име : Помине Уметност Украси Количина : 1 Box Package вклучува : 1 Кутија Смолист Мечка Помине Украси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сјајна Луксузен Стан на Дното Вежба Море Сина скапоцен камен Правоаголна Дијамант 3D Помине Уметност Декорација

Тип : Правоаголни Дијамант.Големина : 8*10мм.Боја : Како на сликите покажуваат.Лесен За Користење : Вграден

DEN 1166.40