• Новак
3100Pcs Професионални Помине Rhinestones Комплет со Восок Пенкало Мулти Дијаманти Форми Кристал AB Rhinestones за Помине Уметност Занает Микс Големини 3D Помине Камења Пакувани в?

3100Pcs Професионални Помине Rhinestones Комплет со Восок Пенкало Мулти Дијаманти Форми Кристал AB Rhinestones

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

-20 Стилови Облик : Нашата 3 D помине уметност rhinestones се достапни во 20 различни топла продажба на стилови, кои додадете искра и гламур на вашиот занаети, направи вашите нокти повеќе блескави и шармантна. -Обезбедување на квалитет : Висока класа rhinestones речиси зависи од материјалот, дизајн и дијамант сечење техника.Rhinestones помине поставени се направени од високо квалитетни стакло, заедно со врвен сечење технологија, површината на камења изгледа сјајни без гребнатинка. -Вреднува попрофесионално : Покрај помине уметност занаети, тоа исто така може да се користи за декорација на телефонот случаи, слики, чевли,маици, шалови, вреќи и други објекти.Можеби облагородување ништо сакаше!. -Мулти-функција Монистра Берач : Восок пенкало за rhinestones ви помага да заврши помине уметност занает, ноктите техника, дијамант сликарство, камења шминка многу лесно.Со овој dotting пенкало, убави модели се во можност да пишење на вашите нокти. -Лесен за Употреба и Преносни : Секој стил има мала торба спакувани и се става во различна мрежа да се осигура дека ноктите накит нема да се меша кога тие ќе пристигнат.Можете да ги користите восок совет да земам монистра, и потоа истите да се прилагодат во право место од страна на други метални совет.Восок пенкало ви помага да заврши помине уметност занает,ноктите камења шминка.Сет 1 : 50pieces во 20 секоја мрежа, 1000 парчиња вкупно.Сет 2 : 50pieces во над 12 секоја мрежа ,2500pieces во подолу 8 мрежи . 600+2500 парчиња вкупно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сјајна Луксузен Стан на Дното Вежба Море Сина скапоцен камен Правоаголна Дијамант 3D Помине Уметност Декорација

Тип : Правоаголни Дијамант.Големина : 8*10мм.Боја : Како на сликите покажуваат.Лесен За Користење : Вграден

DEN 1166.40