• Новак
SILPECWEE 4 Кутии 3D Помине Уметност Декорација Постави Рамно-Назад Помине Кристал Кристал Пеперутка Сјајот на Ноктите Sequins Нокти Накит Со 1Pc Пинцети И Собирачи Молив

SILPECWEE 4 Кутии 3D Помине Уметност Декорација Постави Рамно-Назад Помине Кристал Кристал Пеперутка Сјајот

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

【ПАКЕТ СОДРЖИНА】4 Кутии мешовит тип 3d помине уметност декорација сет + 1 парче восок пенкало кристал берач + 1 компјутер криви nippers помош на пинцета. 【ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ】Помине пинцети и rhinestones берач молив направи тоа лесно да се примени помине украси. 【УНИКАТНА КОМБИНАЦИЈА】Микс-форма и се меша големина на ноктите метал studs, бисер, скапоцен камен, rhinestones, кристали. 【СОВРШЕН ДИЗАЈН ЗА НОКТИ】најпопуларните дизајн 3Д декорација, најдобар избор за да го отворите прозорецот на светкавиот ноктите. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН】исто така Можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.ПАКЕТ СОДРЖИНА : ▶ 1 Кутија Шарени Пеперутка Помине Сјајот Sequins ▶ 1 Кутија Шарени Пеперутка Сјајот на Ноктите Sequins ▶ 1 Кутија Црвено Срце Облик на Кристали, Рамни Назад Кристал, Ноктите Studs ▶ 1 Кутија Пурпурна Кристал, Рамни Назад Кристал, Метал Помине Studs ▶ 1 Pc Кристал Берач Молив - Долго : 17.5 cm/ 6.89 инчи ▶ 1 Pc Помине Пинцети - Долго : 12cm/ 4.72 инчи ФУНКЦИЈА : ▶ 100% сосема нов и висок квалитет на ▶ Совршен помине уметност постави алатка за двете професионалци и почетници. ▶ Мода нокти декорација и алатка. ▶ Професионални алатки се одлични за оние мали и тешко да се избере rhinestones и studs. ▶ Секоја големина и боја доаѓа со соба за заштита на sequins од одлевање надвор и тоа е исто така лесно да се носат. ▶ Мулти-функција, исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.ТОПЛО ЗАБЕЛЕШКА : ▲ пинцети има совет точка, ве молиме чувајте го надвор од дофат на деца. ▲ Поради прирачник за мерење, може да има мала грешка во квантитетот. ▲ Тие не самолепливи, така што треба да се залепи со лепак (лепак не е вклучена во пакетот).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат