• Новак
Нови Lon0167 150W 50ohm Керамички Wirewound Potentiometer Коси Тенџере Отпорник Rheostat(150W 50 Ohm keramischer Drahtpotentiometer-Коси-Potentiometer-Rheostat

Нови Lon0167 150W 50ohm Керамички Wirewound Potentiometer Коси Тенџере Отпорник Rheostat(150W 50 Ohm keramischer

DEN 753.36

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Производ : Rheostat;Материјал : Керамички, Метално;Боја : Како На Сликата Покажува.Моќ Оценка : 150 W;Отпор Вредност : 50 Ω;Монтирани Дупка Кол : 9.5 mm/ 0.37".Дното Навој Дијаметар : 3мм/ 0.12";Долниот База Дијаметар : 93mm/ 3.6".Вратило Големина : 37 x 6mm/ 1.5" x 0.24"(L*D);Големината на Телото : 103 x 39mm/ 4" x 1.6" (Max.D*T)(Wellengröße : 37 x 6 mm / 1,5 'x 0,24' (L * D); Größe : 103 х 39 мм / 4 'х 1,6' (Max.D * T).Нето Тежина : 470g;Пакет Содржина : 1 x Rheostat(Nettogewicht : 470 g; Packungsinhalt : 1 x Rheostat.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат