• Новак
Лизгачки Rheostat Професионални Отпорник Rheostat Прилагодливи за Студентите 50Ω

Лизгачки Rheostat Професионални Отпорник Rheostat Прилагодливи за Студентите 50Ω

DEN 2320.80

Достапност
Достапно за нарачка

карактеристиките на нејзините променливи отпор го прави тоа можат да го контролираат коло.Се одликува со високо ниво на транспарентност што го прави можете да го видите секој чекор на вашата операција.Карактеристики : Што го прави тоа можат да го контролираат коло е карактеристики на нејзините променливи отпор.Пакетот Вклучува : 1 x Лизгачки Rheostat.Спецификации : Кој исклучителна и строга изработка, нејзиниот квалитет е подобар.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.5 см, ширина е 5.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат