• Новак
2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Овошје Резба Нож Триаголен Облик Зеленчук Нож Slicer,Мулти-Функција Овошје Corer Зеленчук Резба Алатки

2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Овошје Резба Нож Триаголен Облик Зеленчук Нож Slicer,Мулти-Функција Овошје

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Овошје Резба Нож】Остри триаголен нож, сечено цвеќе уредно.На парчиња униформа, уредно наредени и убава, едноставни за употреба, брзо и безбедно да парче.Направи храна на масата уредно и убави. 【Високо Квалитетен Материјал】се направени од избрани храна-одделение од нерѓосувачки челик, лесни се справи со погоден за лево и десно-страна употреба; удобно и контролирани gripwhich е силен и издржлив, и нема да се деформира или виткајте кога копа овошје и резба.Ќе не ' рѓа, и може да се перат заедно во машина за миење садови, по употреба, санитарен и безбедно!. 【Уникатен Дизајн】 Уникатен дизајн, функции вклучуваат резба и пилинг.Неопходен корисна кујна алатка кои претставуваат сурово овошје и зеленчук во декоративен начин; едноставен кои алатка за салати, десерти или пијалоци. 【Ергономски се Справи со】Дебели нерѓосувачки челик круг и удобна рачка, дршката и сечилото се заварени цврсто и потрајни.Згора на тоа, тоа се вклопува во дланката на раката и има удобен зафат, и не е лесно да се лизга.Може да се спушти слушалката и да се чуваат, кои не заземаат простор и е лесен за пристап.Лесно да се чисти и суви складирање. 【Делокруг на Примена】генијален дизајн на овошје резба нож не само што може да се направи на вашиот плод повеќе уметнички но, исто така, го направат вашиот живот повеќе шарени и да ги задоволи сите ваши резба потреби.Овошје резба, diy swan послужавник декорација, идеално за семејства, кафулиња, хотели, ресторани, совршен кујнски помошник!.Спецификација : Боја : Сребро Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Производ Волумен : 57g Производ Големина : 24*6 cm / 9.4*2.4 во Пакет се Вклучени : 2 Pc* Овошје Резба Нож.

Спецификацијата

Color:
Silver
Material:
Stainless Steel
Product Volume:
57g
Product Size:
24*6 cm / 9.4*2.4 in
Package Included:
2Pc* Fruit Carving Knife

Со стоката дадена додека купуваат

Лубеницата Нож за Домашни Туристички Кампување Пикник Канцеларија Рачно од не ' Рѓосувачки Челик Овошје Сечење

Тоа е совршен овошје машина за сечење, која може да се користи дома, на патување, кампување, пикник, и кан�

DEN 729.36