• Новак
5Pcs Гроздобер Shamrock Свети Патрик Долго Кујна Престилка и Додатоци во Собата, Ретро Детелина Среќа Рерна Mitts и Тенџере Носители Кујна Лен Поставува Potholders Рерна Ракави?

5Pcs Гроздобер Shamrock Свети Патрик Долго Кујна Престилка и Додатоци во Собата, Ретро Детелина Среќа Рерна

DEN 767.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 1. {Size Опис} 1 Buc Долго Унисекс Кујна Престилка : 34.7 x 26.7 Инчен/88x68 CM, 2 парчиња Рерна Mitts : 8.1x10.6 Inch/20.5x27 CM, 2 парчиња Тенџере носители : 7.1x7.1 Inch/18x18 CM. 2. {Материјал} 290 Twill + сребро обложени quilted ткаенина, квалитет памук, внатрешниот топлинска изолација игла памук пополнување, дебели смисла, добра топлинска изолација ефект. 3. {Квалитет Кујна Престилка} Водоотпорен материјал, Погодно големи џебови, Прилагодлив вратот на рака, кои се дизајнирани да ги собере многу жени или мажи тело форма. 4. {Рерна Mitts & Тенџере Подлога} Отпорни на Топлина Рерна Ракавици, Сребро-обложено quilted памук, Играат улога во изолација, Виси јаже дизајн е погодно да се организираме и да ги прими, да направат кујната чиста и уредна. 5. {Најдобар Подарок Пакет} Кујна Лен Сетови (5 Парчиња) за Г-дин или Г-ѓа Подароци, Фурна Mitts, Тенџере Носителот, Престилки За Денот на Вљубените, Свети Патрик Ден, Среќен Велигден, Среќен Божиќ, Денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките Ден, убав подарок.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Бренд Гаранција : OURVII Понуда 90 дена да се вратат пари гаранција за враќање на, 24 Часа На on-line Услуга, Контактирајте ако имате било problems Best Подарок За Рерна Mitts, Тенџере Носителот, Престилки За Денот на Вљубените, Свети Патрик Ден, Среќен Велигден, Среќен Божиќ, Денот на Благодарноста, Среќен ноќта на Вештерките убаво gift1 Компјутери Долго Унисекс Кујна Престилка : 34.7 x 26.7 Инчен/88x68 CM2 Pcs Рерна Mitts : 8.1x10.6 Inch/20.5x27 CM2 Pcs Тенџере носители : 7.1x7.1 Inch/18x18 CM.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Готвење Престилка Топлински Изолирани Микробранова Печка Mitts со Тенџере Носителот Влошки Розова Китови Ајкули

2 големи џебови пред престилка, совршено ги задоволи потребата на чување.8 инчен долги врски, лесно може �

DEN 671.76