• Новак
Списанието се Печати Ад: 1979 Јамаха XS400, XS400-2F Мотоцикл,Воведување на Волк во Волк Облека

Списанието се Печати Ад: 1979 Јамаха XS400, XS400-2F Мотоцикл,Воведување на Волк во Волк Облека

DEN 406.80

Достапност
Достапно за нарачка

Оригиналот на 1 страница Боја Реклама од Списание.Околу 8 X 11 инчи.Изборот рекламирање.Подготвени за обликување.Кампањата Година : 1979, Јамаха.Оригиналот на 1 страница гроздобер Реклама од списание.Не постер или препечатуваат.Светлината работ носат и може да има ситни хартија несовршености. [OFF].

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Списанието се Печати Ад: 1960 Lotus Елита Гранд Туринг Автомобили, Седум Спортски Автомобил, Петнаесет и Седумнаесет

Оригиналната страница 1 црнобела Реклама од Списание.Околу 8 X 10 инчи.Може да има светлина работ носат ил

DEN 407.04