• Новак
Сет од 2 Оригинални Списанието се Печати Реклами: 1984 ФОЛКСВАГЕН GTI, USD 8,350, 1.8 L Мотор,Направи Автомобил и Возачот Мислам два Пати - Тоа Не е Автомобил. Тоа е Фолксваген,С

Сет од 2 Оригинални Списанието се Печати Реклами: 1984 ФОЛКСВАГЕН GTI, USD 8,350, 1.8 L Мотор,Направи Автомобил

DEN 430.80

Достапност
Достапно за нарачка

Сет од 2 Оригинални 1-страница Боја Списание Реклами.Околу 8 X 11 инчи.Може да има светлина работ носат или помали светлина хартија несовршености.Изборот рекламирање; Подготвени за обликување.Кампањата Година : 1984 Година, "Фолксваген".Сет од 2 Оригинални 1-страница гроздобер боја списание Реклами.Не постер или препечатуваат.Околу 8 X 11 инчи.Може да има светлина работ носат или помали светлина хартија несовршености.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Списанието се Печати Ад: 1960 Lotus Елита Гранд Туринг Автомобили, Седум Спортски Автомобил, Петнаесет и Седумнаесет

Оригиналната страница 1 црнобела Реклама од Списание.Околу 8 X 10 инчи.Може да има светлина работ носат ил�

DEN 407.04