• Новак
Сет од 2 Оригинални Списанието се Печати Реклами: 1977 Dodge Полнач, 318 V-8 Мотор,Ноќта Припаѓа на Полначот

Сет од 2 Оригинални Списанието се Печати Реклами: 1977 Dodge Полнач, 318 V-8 Мотор,Ноќта Припаѓа на Полначот

DEN 479.04

Достапност
Достапно за нарачка

Сет од 2 Оригинални 1-страница Боја Списание Реклами.Околу 8 X 11 инчи секоја страница.Може да има светлина работ носат или помали светлина хартија несовршености.Изборот рекламирање; Подготвени за обликување.Кампањата Година : 1977 Година, Dodge Поделба, Chrysler Мотори Корп Сет од 2 Оригинални 1-страница гроздобер боја списание Реклами.Не постер или препечатуваат.Околу 8 X 11 инчи.Може да има светлина работ носат или помали светлина хартија несовршености.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат