• Новак
Списанието се Печати Ад: 1983 Saab ценовник 900S, 900 Турбо, АПЦ,Ако Автомобилот е Навистина Продолжување на Една Личност, Каков тип на Личност Би се Вози Saab?

Списанието се Печати Ад: 1983 Saab ценовник 900S, 900 Турбо, АПЦ,Ако Автомобилот е Навистина Продолжување на

DEN 479.04

Достапност
Достапно за нарачка

Оригиналниот 2-страница боја списание реклама.Околу 16 X 11 инчи.Може да има светлина работ носат или помали светлина хартија несовршености.Изборот рекламирање; Подготвени за обликување.Кампањата Година : 1983, Saab.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Списанието се Печати Ад: 1960 Lotus Елита Гранд Туринг Автомобили, Седум Спортски Автомобил, Петнаесет и Седумнаесет

Оригиналната страница 1 црнобела Реклама од Списание.Околу 8 X 10 инчи.Може да има светлина работ носат ил

DEN 407.04