• Новак
LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Салон за Убавина Бања тоа може да се Движи Макара 3 Слоеви Мала количка за Складирање Кошница, 2 Бои (Боја : Бела, Големина : 42X35.5X86.5CM)

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Салон за Убавина Бања тоа може да се Движи Макара 3 Слоеви Мала количка

DEN 1233.60

Достапност
Достапно за нарачка

★ Материјал : Метал (трајни). ★ Предмет : купатило, кујна, канцеларија, спална соба, слободен комбинација, погодно секојдневните животни потреби. ★ Карактеристики : тесен ред дизајнот не го окупира просторот, дното шупливи дизајн, интегрирани криви цевка заграда, индустриски одделение универзална макара, супер силен имајќи. ★ Макара : 360° слободни ротација, гумени тркала не му наштети на подот, две сопирачки токи може да се дефинира за да се спречи лизгање. ★ Услуги на клиентите : задоволството на Клиентите е наш врвен приоритет.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време. ★ Подобрување на вашиот живот space Focus на квалитет и услуга, ние ќе се фокусираме на здравје, издржливост и да уживате во природата★ Производ предности : Здрави и еколошки пријателски, без формалдехид, не odor Can се чуваат во кујната шлиц, corner Simple и стилски дизајн и практични, погодна за секој room Bottle шише пополнување е стабилен, дише, лесно да се исцеди★ Спецификации : Бои : Бела, Black Size : (должина x ширина x висина) 42 X35.5 X86.5 CMStyle : едноставен, modern Cleaning : ве Молам користете погодно ткаенина за чистење★ ве Молиме имајте во предвид : Ние, исто така, е гаранција за добра производи и услуги.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно или по нарачка.Ние ќе се потрудиме да ви помогне со слики за илустративни цели.Не се некои украсни предмети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Црна Домаќинство Зачини Кошница Зеленчук Полица Нерѓосувачки Челик Складирање

★ Материјал : Метал (нерѓосувачки челик) ★ Карактеристики : countertop екранот, користете го агол простор за

DEN 1569.60