• Новак
LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Нерѓосувачки Челик Леќата Ѕид Црна Леќата Мултифункционален Полица, 10 Големини (Боја : Црна, Големина : 70X15X10CM)

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Нерѓосувачки Челик Леќата Ѕид Црна Леќата Мултифункционален Полица, 10

DEN 2349.60

Достапност
Достапно за нарачка

★ Материјал : не ' Рѓосувачки челик (здрав). ★ Ѕид-монтирани рек : силна товарот капацитет, насликани школка, мулти-функција багажник, мобилни кука, анти-железнички стража, пренослив и перат. ★ Разумна употреба, ѕид простор, неуредна кујна, уредни и уреден. ★На парапет е да се негува и надградува, и три страни се заштитени за да се спречи предмети од паѓање. ★ Услуги на клиентите : задоволството на Клиентите е наш врвен приоритет.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време. ★ Подобрување на вашиот живот space Focus на квалитет и услуга, ние ќе се фокусираме на здравје, издржливост и да уживате во nature Careful детали дизајн ви овозможува да уживате во животот★ Спецификации : Инсталација : Инсталација Панч/Paste Colour : Black Dimensions : 30 X15 X10 CM, 40 X15 X10 CM, 50 X15 X10 CM, 60 X15 X10 CM, 70 X15 X10 CM, 80 X15 X10 CM, 90 X15 X10 CM, 100 X15 X10 CM, 110 X15 X10 CM, 120 X15 X10 CMStyle : едноставен, modern Cleaning : ве Молам користете погодно ткаенина за чистење★ Производ предности : Здрави и еколошки пријателски, без формалдехид, не odor Easy да се инсталира со snap-на тип, притиснете-се вклопи во собранието, лесно да се отстрани и да се мијат, лесно да се clean Stylish, елегантен дизајн★ ве Молиме имајте во предвид : ги имаме најдобрите по-продажбата на услугата, можете да не контактирате во секое време, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Црна Домаќинство Зачини Кошница Зеленчук Полица Нерѓосувачки Челик Складирање

★ Материјал : Метал (нерѓосувачки челик) ★ Карактеристики : countertop екранот, користете го агол простор за

DEN 1569.60