• Новак
Vanitek 4pc Тешки-Должност Џамбо Алатка Носителот U-Куки за Градинарски Алатки, Shovels, Rakes

Vanitek 4pc Тешки-Должност Џамбо Алатка Носителот U-Куки за Градинарски Алатки, Shovels, Rakes

DEN 353.76

Достапност
Достапно за нарачка

Претвори 'мртов' ѕид област во ефикасна простор за складирање - алатки се лесни да се организира, овозможува брз пристап.Совршен за тежок алатки како shovels, rakes, hoes; 5"L x 3-1/2"W (2-1/4" внатре ширина).Инсталацијата трае само секунди - само вежба 3/8" пилот дупки во ѕидот студ и пресврт во.Тешки-должност конструкција од 7/16" кол.челичен поцинкуван заврши за супериорен ' рѓа отпор.Екстра-дебел ПВЦ јакна штити од гребнатини, ја подобрува зафат.ИЗБЕРЕТЕ КОЛИЧЕСТВО!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

EZ ДРЖАЧ, Четка и Метла Носителот, Складирање Решенија за Метла Носители, Гаража Storage Системи Метла Организаторот

Abs Пластика.Увезени.Тркалање топки автоматски ќе се прилагоди за да се справи со секоја е дебелината и к

DEN 335.76