• Новак
EZ ДРЖАЧ, Четка и Метла Носителот, Складирање Решенија за Метла Носители, Гаража Storage Системи Метла Организаторот за Гаража Shelving Идеи (5 Позиција со 6 Куки)

EZ ДРЖАЧ, Четка и Метла Носителот, Складирање Решенија за Метла Носители, Гаража Storage Системи Метла Организаторот

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Abs Пластика.Увезени.Тркалање топки автоматски ќе се прилагоди за да се справи со секоја е дебелината и костец тоа сигурно;.Мулти-цел Ѕид Рек Магија Метла Четка Држачот.Компактен големината и чист дизајн, Држи четка, brassie, безбол палка, знак стап или други спортска опрема.Лесно да се ослободи од укинување на справи со;.Секоја топка има до 7-1/2 фунти на тежината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат