• Новак
18 x 72 x 54 400 Denier Обложена Жица за Полица Камион Покрие со Патент Куќиште

18 x 72 x 54 400 Denier Обложена Жица за Полица Камион Покрие со Патент Куќиште

DEN 458.40

Достапност
Достапно за нарачка

400 Denier Најлон скапоцености ги штити од прашина и други елементи.Карактеристики на патент надолу 1 страна да се печат на капакот.Кошничката ги опфаќа се индивидуализира, контактирајте не доколку имате посебни барање.NSF Уверение за Професионалци. 18" Длабоко x 72" Широк x 54" Висок 400 Denier Обложена Жица за Полица Камион Покрие со Патент Комплет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат