• Новак
FomTai 3W Американски КОЧАН LED светлото на рефлекторите Нагласи Таванот Светлина дневната Соба Спална соба Коридор вградна светилка Алуминиум Кристал Дома Бизнис Вдл?

FomTai 3W Американски КОЧАН LED светлото на рефлекторите Нагласи Таванот Светлина дневната Соба Спална соба

DEN 1497.60

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Високо - квалитетни алуминиумски материјал, висока - перформанси топлина дисипација, и долг животен век.Smart IC возач : Оваа центарот на вниманието е напојува со smart IC дека автоматски салда влезни и излезни струи, ја штити тела, и го зголемува работниот век.Кочан Чип : ви Благодариме на КОЧАН, ПАРЧЕ светилки имаат животен век од околу 50, 000 часа и задржете околу 50 пати повеќе од нормалната сијалица.ПРИМЕНА : Оваа центарот на вниманието е широко се користат во дневната соба, трпезарија, коридор, сликарство изложба, позадина ѕид и хотел осветлување, итн.Шопинг безбедност : Ако било кој квалитет или пратката дефекти, само ги врати во рок од 30 дена за целосна наплата, Без прашања, без кавга, Кликнете на Додади во Кошничка копчето за да имаат вашите светлина испраќаат денес.Бренд : Fom Tai Color : Како што е прикажано во главниот picture Size : ве Молиме погледнете го следново data3 W : центарот на Вниманието Дијаметар : 90 милиметри центарот на Вниманието Висина : 30 millimeters Cut - Out Дупка со Дијаметар : 60 - 80 millimeters Material : Aluminum Wattage : 3 WVoltage : 85 - 265 volts Adjustable? : Да Инсталација метод : Вградени Батерии се вклучени ? : Без Батерии Се Потребни ? : Не Тип на Сијалица : Кочан чип Специфични Употреба : Внатрешна употреба, Амбиентниот светлосни Просечен Живот : Околу 50000 hours Certifications : CE, Ro HS Применливи простор : Дневна соба, Ходник, Спална соба, Кујна, Ресторан, кафуле, ЛОФТ Пакетот вклучува : 1* LED светлото на рефлекторите сервисот за поддршка : 7* 24 часа пријателски услуги на клиентите поддршка!Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WGGCC Новина Светла,Led Таванот Рефлектори, 7W Акцент Место Светло се Качи на Таванот Светлина Тела, Црни Алуминиумски

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 3328.80

BEXDL Затворен Светла LED светлото на рефлекторите вградна светилка Прилагодува Фокусот Таванот Светлина, Вдлабнати

Едноставни и Стилски : модерен и едноставен дизајн никогаш не излегува на време, без разлика каде ќе ја и

DEN 919.68

Соларни Градинарски Светла Отворено,IP65 Водоотпорен 2-во-1Solar Рефлектори Светли и Темни Сензори за Двор/Пат/Градина/Патеката(Бела

Интелигентни светлина контрола, соларни панел автоматски се наплаќа во текот на денот и светлата се авт

DEN 616.56