• Новак
WGGCC 110V 220V 10W Led Таванот на Вниманието Прилагодливи Агол Таванот Вдлабнати вградна светилка Европската Мода Двојна Глава Кочан Решетката Панел Таванот Светла Floodlight ?

WGGCC 110V 220V 10W Led Таванот на Вниманието Прилагодливи Агол Таванот Вдлабнати вградна светилка Европската

DEN 4128.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. [Лесна Инсталација] : Компактен Низок Профил Дизајн е Дискретна и Привлечни,Меѓу Моќ Возачот и Светлина Тело, со Користење на Машки и Женски Пар Patch Кабли, Многу Лесно за Инсталација,Без Намалување на Подот Висина, Давање на Повеќе Простор и Без Оштетување на Таванот. [Одберете ја Осветленоста на Изворот на Светлина, Како Ви се Допаѓа] : Вдлабнати Таванот Светлина да го Замени 60 W Халоген Сијалица, Обезбедувајќи Многу Повеќе Лумен Излез, Без Жива и Без Uv и Ir Зрачење, 180 Степени, Широк Зрак Агол Светлина Дистрибуција, Супер Светлина, се заштеди Енергија и мали Електрични Трошоци.Пакет : 1*Downlights Warm Совети : Како да се Избере Светлината е Боја?3000 K : Топло Бела, кои се Користат во Семејството, Хотели, Продавници за Кафе и Други Топли и Слатка Средина е Потребно.Ние сме Биле за Производство и Извоз на Нашите Производи, за Многу Години.Ние Работиме со Производители од целиот Свет, Особено во Северна Америка, Европа и Австралија. [Внимателно Избраните Материјали] : Направен од Висок Квалитет на изработени од Умре Фрлија Алуминиум,Луксузни Домот Европската Вдлабнати вградна светилка / Led Светилки на Таванот / Рефлектори,Со Нов Дизајн на Радијаторот ,За Продолжување на Неговиот Работен Век.4000 K : Природна, Бела, што се Користи во Дом, Каде што Треба Мека Бела Осветлување Атмосфера. [Применливи Простор] : Супер Светлина , Совршен за конференциска Сала, Продавница, Супер Пазарот, Канцеларија, Продавница, Изложба, Танц Сали, Барови, Кујна, Салон, Спална соба Употреба и Многу Повеќе Комерцијални или Станбени Апликации.6000 K : Бела Светлина, кој се Користи во Канцеларија, Работен Простор, Трговски Центар и Други Комерцијални Област или Некаде Каде што Треба Супер Светло. ☆ Добредојдовте во Мојата Продавница, Постојат Повеќе Таванот Дискутираше за Вас да се Избере, Ако Ви Треба да се Користи Високо-Квалитетни Апарати за Домаќинство и Дневни Потреби, Можете Да Ги Купите во Мојата Продавница!со Години, Ние работевме на Осветлување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Соларни Градинарски Светла Отворено,IP65 Водоотпорен 2-во-1Solar Рефлектори Светли и Темни Сензори за Двор/Пат/Градина/Патеката(Бела

Интелигентни светлина контрола, соларни панел автоматски се наплаќа во текот на денот и светлата се авт

DEN 616.56

WGGCC Новина Светла,Led Таванот Рефлектори, 7W Акцент Место Светло се Качи на Таванот Светлина Тела, Црни Алуминиумски

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 3328.80

BEXDL Затворен Светла LED светлото на рефлекторите вградна светилка Прилагодува Фокусот Таванот Светлина, Вдлабнати

Едноставни и Стилски : модерен и едноставен дизајн никогаш не излегува на време, без разлика каде ќе ја и

DEN 919.68