• Новак
WPOLED 3PCS 3W Дрвени Круг LED Вдлабнати Таванот Светла вградна светилка Алуминиум Комерцијални Интегрирани Ултра Тенок, Рамен Таванот Дискутираше за Дневна Соба, Спална

WPOLED 3PCS 3W Дрвени Круг LED Вдлабнати Таванот Светла вградна светилка Алуминиум Комерцијални Интегрирани

DEN 878.40

Достапност
Достапно за нарачка

◆Изработени од high-end авијација алуминиум, лесно да се чисти, со висок коефициент на топлинска спроводливост на материјалот, високи перформанси топлина дисипација и долг животен век. ◆Интелигентни IC диск да се балансираат влез и излез тековната, заштита на светилки и зголемување на работниот век. ◆Доволно енергија и заштеда.Во споредба со традиционалните светилки сијалица, ПРЕДВОДЕНА заштедува енергија над 90%. ◆Совршена за домашни дневна соба, канцеларија, продавница, супер пазарот, барови, кафе, изложба, сали, музеј хотел, прозорец на екранот и други осветлување. ◆Задоволство Гаранција : WPOLED обезбедува високо квалитетни светилки со најновата технологија и највисоки стандарди за безбедност.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку постои каква било квалитетот прашање за овој осветлување тела или не сте задоволни со вашето купување.WPOLED производи, Како професионална осветлување продавачот, ние инсистираме добро осветлување може да се подобри квалитетот на живот.нашата цел беше да работиме напорно за да се препорача убава и практична осветлување тела за секого.Бренд Име : WPOLEDMaterial : Алуминиум, Wood Colour : Црно дрво color Size : ве Молиме погледнете го димензија drawing3 W : вградна светилка со Дијаметар : 100 millimetres Downlight Висина : 55 millimetres Cut-Out Дупка со Дијаметар : 66-90 millimetres Type на Сијалицата : LEDWhether извор на светлина има светлосен извор : Има светло source Installation метод : Рамна mounted Wattage : 3 watts Voltage : 110 volts - 240 volts Specific Користи : Внатрешна употреба, расположение lighting Start До Time : Инстант On Number на Светла : 1 Batteries вклучени? : No Batteries Потребно? : No Certification : CE, ULApplicable простор : Дневна соба, ходник, спална соба, кујна, спална соба, bathroom Please не двоумете се да не контактирате доколку постои каква било квалитетот прашање за овој осветлување тела или не сте задоволни со вашето купување.Пакет Се Вклучени : 1 * Вградна Светилка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WPOLED Црна Висока Осветленост LED вградна светилка Едноставност Круг Заштеда на Енергија Панел Светлина Површината

WPOLED производи, Како професионална осветлување продавачот, ние инсистираме добро осветлување може да се

DEN 595.68

Отворено Рефлектори 5W LED Боја Менување на Пејзажот Светла Градина Светла Ѕидови Дрвја Знамиња Отворено Рефлектори

1 ШАРЕНИ ПЕЈЗАЖ на ВНИМАНИЕТО, овој отворено рефлектори има 16 стабилна боја и 4 режими на боја, и се прила�

DEN 1439.76

Соларни Градинарски Светла Отворено,IP65 Водоотпорен 2-во-1Solar Рефлектори Светли и Темни Сензори за Двор/Пат/Градина/Патеката(Бела

Интелигентни светлина контрола, соларни панел автоматски се наплаќа во текот на денот и светлата се авт

DEN 616.56

TSUSF Соларни центарот на Вниманието, Прилагодлив Отворено ДОВЕДЕ Земјата Пејзаж Светла за Автоматско вклучување/Исклучување

【IP65 ВОДООТПОРЕН】Нашиот сончев расте светлата се дизајнирани да издржат прашина и вода авиони.Ве молим

DEN 1091.52

ASPZQ LED светлото на рефлекторите Градината Светилка Светла Отворено Водоотпорен Пејсажи Осветлување за Коридори,

✔ Материјал : Умрефрлија алуминиум .Светилка тело не попуштат, висока температура отпор, долг живот ✔ Т�

DEN 1068.00