• Новак
UME Соларни Место Отворено Светла со Сензор за Движење, IP65 Водоотпорен LED Соларен Погон Пејзаж на Вниманието 2-во-1, 3 Начини Пејсажи Осветлување за Градина Двор Патека

UME Соларни Место Отворено Светла со Сензор за Движење, IP65 Водоотпорен LED Соларен Погон Пејзаж на Вниманието

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

✅【Времето Отпор】IP65 Водоотпорен го оценувате можат да го издржат сите видови на страшни времето.Изберете ја вашата сопствена осветлување режим!.Откривање агол : 120°.Пејзаж светлата?.монтира на ѕид.Висок квалитет заверена од Ro HS, MSDS, UN38. 2 × Соларни Сензор за Движење Пејзаж рефлектори. (Сензор не работи). [AUTO] сензор за Движење претвора во светлина и исклучува автоматски.Макс 680 Лумен светлината. ✅ 【3 Изборен Режими &Фокусирани на Место светло】Безбедност светлина режим (сензор за Движење претвора во светлина и исклучува автоматски); Константа на сите ноќ (тоа активна во текот на ноќта и да остане цела ноќ); Слабо светло сензор режим (Светлината останува цела ноќ и се врти посветла кога ќе се детектира движење). 4 × Завртки.Обезбеди удобен осветлување за вашиот двор, гаража, патио.прскање пластична технологија. Открива лица до 33 стапки.Одлична ПИР Детектор на Движење може да се детектира луѓе до 33 стапки во рок од 120° агол на детекција.Со потесни 90 степени зрак агол, во центарот на вниманието емитира светлина фокусирана.Сите зависи од вас!.Површината на овие производи се попрскува со заштитна обвивка, додека отпорни на топлина и анти-УВ материјал од ABS пластика прави место светло се повеќе издржливи и можат да се спречи штета од прекумерна изложеност на сонце.Безбедносните светла?.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Соларни Градинарски Светла Отворено,IP65 Водоотпорен 2-во-1Solar Рефлектори Светли и Темни Сензори за Двор/Пат/Градина/Патеката(Бела

Интелигентни светлина контрола, соларни панел автоматски се наплаќа во текот на денот и светлата се авт

DEN 616.56

WGGCC Новина Светла,Led Таванот Рефлектори, 7W Акцент Место Светло се Качи на Таванот Светлина Тела, Црни Алуминиумски

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 3328.80

BEXDL Затворен Светла LED светлото на рефлекторите вградна светилка Прилагодува Фокусот Таванот Светлина, Вдлабнати

Едноставни и Стилски : модерен и едноставен дизајн никогаш не излегува на време, без разлика каде ќе ја и

DEN 919.68