• Новак
Sunriver Низок Напон Пејзаж Светла Led Пејсажи Осветлување 6W Отворено Пејзаж Светла 12V 24V Водоотпорен Пејзаж Дискутираше за Двор, Тревник, Дворот(6 Pack Топло Бела)

Sunriver Низок Напон Пејзаж Светла Led Пејсажи Осветлување 6W Отворено Пејзаж Светла 12V 24V Водоотпорен Пејзаж

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

Убава Пејзаж Рефлектори Декорација : Топло бела отворено пејсажи осветлување фрлија природен изглед, мека бела светлина, која ќе го изнесам во убавината на вашиот дом или на пејзаж и се вклопуваат добро со други LED пејзаж светла.Креирање на затоплување на атмосферата.Долготрајни & Трајни Изградба : Користете најдобрите компоненти и материјали.На живеалишта се изградени од фрлија алуминиум / авиони одделение алуминиум.Овие низок напон рефлектори се IP65 водоотпорен и заштитен со силна леќа или shield што не ќе попуштат или жолта со возраста.Безбедноста Низок Напон : 12 V или 24 V работен напон, компатибилен со повеќето низок напон за осветлување трансформатор систем.Побезбедно да се справи и повеќе рентабилно да работат од редовните висок напон за осветлување. (Ниско напонски трансформатор е потребен за менување на 110 V да 12 V-24 V, (електрична жица и трансформатор НЕ се вклучени).Премија Одделение Компоненти : Sunriver низок напон светлата се направи на Висока температура калено сода-варовник стакло за висока отпорност.Висок квалитет LED Светло чип, алуминиум случај стојат скок и 1m долга жица, векот на траење до 30.000 часа.По-продажбата на Гаранција : 24 месец замена гаранција по продажба на поддршка гаранција.Ние имаме совршено по-продажбата на услугата, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние ќе се потрудиме да го реши. 6 W Низок напон Пејзаж на Вниманието.LED Wattage : 6 WLumen : 500lumen Color Температура : Топло Бела(2800-3500 K)Напон : AC/DC12 V24 VLife време : 30,000 hours Spike должина : 15.7 cm/6.2 in Illumination растојание : во Рок од 8 метри.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WGGCC Новина Светла,Led Таванот Рефлектори, 7W Акцент Место Светло се Качи на Таванот Светлина Тела, Црни Алуминиумски

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 3328.80