• Новак
RENIAN Фото Рефлектор Картон 8 x 11 инчи/ 21 x 29cm Бела Црна и Златна Светлина Diffuser Отскочна даска за Производот, Уште Живот Храна Фотографија Реквизити

RENIAN Фото Рефлектор Картон 8 x 11 инчи/ 21 x 29cm Бела Црна и Златна Светлина Diffuser Отскочна даска за

DEN 215.52

Достапност
Достапно за нарачка

3 во 1 Рефлектор Одбор : Бела, црна и златна површина, одличен за да се пополни во топла светлина, дифузна, блок или омекне светлина, особено намалување на сенки или акцент на контури.Количка & Преносни : Ова 11x8inches/ 29 X21cm фотографски отскокнување одбор огради нагоре како густ, А4.Лесен за складирање и за носење.Hands-Free & Прилагодливи во Агли : Ова 0.1 инчен дебелина Рефлектор картон може да издржи слободно без било заградата на tabletop и позиција во секој агол, врз основа на различни фотографија цели.Широка Примена : Задебелена хартија одбор може да се користи како рефлектор или позадина.Идеална за мали производ фотографија, накит, козметика фотографија, уште живот фотографија, храна фотографија.Пакет се вклучени : 1x Фотографија рефлектор картон.Нашите Грижи слободен еден месец гаранција : Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на преглед, ние веднаш ќе ви испрати замена или рефундирање на вашите куповна цена.Спецификација Материјал : Картон Дебелина : 3мм A4 Укината Големина : 8 x11 инчи/ 21 X29cm Функција 3 во 1 Рефлектор Одбор : Бела, црна и златна површина, одличен за да се пополни во топла светлина, дифузна, блок или омекне светлина, особено намалување на сенки или акцент на контури.Оваа 11x8inches/ 29 X21cm фотографски отскокнување одбор огради нагоре како густ, А4.Лесен за складирање и за носење.Оваа 0.1 инчен дебелина Рефлектор картон може да издржи слободно без било заградата на tabletop и позиција во секој агол, врз основа на различни фотографија цели.Задебелена хартија одбор може да се користи како рефлектор или позадина.Идеална за мали производ фотографија, накит, козметика фотографија, уште живот фотографија, храна фотографија.Пакет се вклучени 1x Фотографија рефлектор картон.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 Инчен Круг DOT-SAE Жолто/Црвени Висока Видливост Рефлексивни Стап-На Призмата Рефлектор | Strong Лепило/Водоотпорна

Се користи за комунални приколка браник, фендер комплет, камион додатоци, автомобилски, патекатасопств�

DEN 286.80

Камерата Осветлување Рефлектор 5-во-1 Расклопна Мулти-Диск Овална Светлина Рефлектор, со Торба Проѕирен Сребро

✔5 во 1 Фотографија Рефлектор : Отстранлив Реверзибилна Zippered Slipcover Црно блокови од несакани светлина; Зл�

DEN 1982.40