• Новак
Фалсификувани Железо Цвет Јадење, Божиќ подарок за неа, 6-Годишнината Подарок за Неа, Божиќ подарок за жена, Божиќ Подарок За Девојка

Фалсификувани Железо Цвет Јадење, Божиќ подарок за неа, 6-Годишнината Подарок за Неа, Божиќ подарок за жена,

DEN 1200.00

Достапност
Достапно за нарачка

Добро за младите девојки, тинејџерите, и жените.Рака фалсификувани од страна на ковачницата.Има накит, џеб промени, копчиња и повеќе. 6 годишнината железо подарок. 11 годишнината челик подарок.Овој прекрасен цвет во облик на железен прстен јадење, исто така, работи добро како промена сад или trinket држачот.Убава и корисна, ова јадење, го прави уникатен Божиќ сегашноста таа ќе го сакам.Тоа е специјален подарок за неа за 6-годишнината железо подарок или на 11 годишнината челик подарок.Изработени од челик со висока железо содржина, таа работи добро и за двете.Треба навистина посебно валентин присутните, роденденски подарок или ден на Мајката подарок за некој посебно во вашиот живот? 5" долго 5" широк од 1 1/2" високи.Жал ми е, ова особено сад не нуди персонализација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат