• Новак
Recombinant Bacillus pumilus NH (3) -зависни NAD (+) synthetase (Recombinant Протеини)

Recombinant Bacillus pumilus NH (3) -зависни NAD (+) synthetase (Recombinant Протеини)

DEN 758.40

Достапност
Достапно за нарачка

Gene Name : nad E.Видови : Bacillus pumilus (вирус SAFR-032); *Чување на Баферот : Tris-врз основа на баферот,50% glycerol.Seq Pos : 1-273. Чување : Чувајте во -20 степен В, за продолжен складирање, се зачува во -20 степен C или -80 степен C. *Извор : E Коли или Квасец или Baculovirus или Mammalian Ќелија; *Чистота : >90%; *Таг Информации : Неговата означени; *Забелешки : Повторува замрзнување и одмрзнување не е препорачливо.Продавница работи aliquots во 4 степен C до една недела.; *Seq : MSLQKKISQE LHVQPSIDPK QEIEKRVGFL KDYLKKTGAK GFVLGISGGQ DSTLAGRLAQ LAASELRQEG KEDAVFIAVR LPHGVQQDEG DAQLALSFIQ PDKSWKYDIA PAVTAFSEQY QKDTGGPLSD FNKGNVKARM RMIAQYAVGG EEGLLVIGTD HAAEAVTGFF TKYGDGGADV LPLTGLTKRQ GRTLLEALQA PERLYLKKPT ADLLDDKPQQ TDETELGITY NEIDDYLEGK PVSEQAVEAI EKRYVQSEHK RQVPASMFDD WWK; *Пристапување# : YP_001485547.1; NC_009848.1; A8 F9 S0.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат