• Новак
Најдобар Избор Производи Виткање Нулта Гравитација Отворено регулируема Облегалка Патио Дневна Стол w/Прилагодливи Крошна Сенка, потпирачи за глава, од Страна на ?

Најдобар Избор Производи Виткање Нулта Гравитација Отворено регулируема Облегалка Патио Дневна Стол w/Прилагодливи

DEN 2519.76

Достапност
Достапно за нарачка

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.МАЗНА LOCKABLE ПОЛУЛЕГНАЛ СИСТЕМ : внимателно избалансиран седиште непречено глајд модели на ергономски нулта гравитација позиција, со заменливи еластична канапи кои веднаш се прилагоди на вашето тело.ПРИЛАГОДЛИВИ КРОШНА СЕНКА ОТВОРИ ДИМЕНЗИИ : 34"(L) x 27"(W) x 49"(H); УКИНАТА ДИМЕНЗИИ : 27"(L) x 7.5"(W) x 37.5"(H); ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ : 250lbs.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат