• Новак
X-DREE 2 Парчиња 100ml Капацитет на ЈП Пластични Завртки Капа Лабораторија Reagent Складирање Шише Јасно(2 piezas 100ml capacidad ЈП plástico tapa rosca de Лабораторија botella де almacenamiento де reactivo т?

X-DREE 2 Парчиња 100ml Капацитет на ЈП Пластични Завртки Капа Лабораторија Reagent Складирање Шише Јасно(2

DEN 216.00

Достапност
Достапно за нарачка

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Plastic.Net Тежина : 23g; Пакет Содржина : 2 парчиња x Reagent Шише.Главната Боја : Clear; Капацитет : 100ml.Устата Внатрешен Дијаметар : 14mm / 0.55"(Diámetro interno де ла бока : 14mm / 0.55' '.Вкупната Големина (Прибл.) : 43 x 93mm / 1.7" x 3.66"(D*H)(Tamaño вкупно (Aprox.) : 43 x 93 mm / 1.7' 'x 3.66' '(D * H).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат