• Новак
Aexit 5Pcs 30ml Лабораториски Колби Пластични Широк Устата Хемиска Лабораторија Reagent Шише Примерок Клеточна Култура Колби Шише Браун

Aexit 5Pcs 30ml Лабораториски Колби Пластични Широк Устата Хемиска Лабораторија Reagent Шише Примерок Клеточна

DEN 434.40

Достапност
Достапно за нарачка

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Plastic.Net Тежина : 57g; Пакет Содржина : 5 x Reagent Шише.Главната Боја : Кафена; Капацитет : 30ml.Устата Внатрешен Дијаметар : 20mm/0.78".Вкупната Големина (Прибл.) : 34 x 65mm/ 1.33" x 2.55" (D*L).Се користи во многу области, како што се лабораториски експеримент и домашна употреба за преземање на одредени течни.Завртка запечатување капак штити frome истекување.30ml шише користи за пакување на сите видови на вода агент, emulsifier, отпорност на корозија, ова шише е професионална медицина шише.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат