• Новак
Baluue 4pcs Пластични Лабораторија Хемиски Reagent Шише 500ml Широк Устата Примерок Запечатување Течни Чување Шишиња Контејнери Серум Шишенцето Тегла Тенџере за Лаборатори?

Baluue 4pcs Пластични Лабораторија Хемиски Reagent Шише 500ml Широк Устата Примерок Запечатување Течни Чување

DEN 777.60

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно да се рефил предмети и чиста, таа може да се користи во многу области.Се применува за различни сцени, како што лабораторија, медицински институции, болница и повеќе.Направени од високо квалитетен материјал, убаво за вашиот безбедно и трајно користење.Држи вашиот лабораторија со користење предмети и сл без било протекување и е затворена во.Згусне лаборатории серум шише за употреба, не е лесно да попуштат и деформира.Опис на Овој серум reagent шише може да се користи за складирање на серум, анти - toxin глобулин, анти - toxin глобулин липидите, и многу повеќе!Совршена големина; не е премногу тешка доволно голем, дека не треба да се рефил постојано.Строги обработка и leakproof дизајн за вашата секојдневна употреба.Карактеристики - Боја : Транспарентна.- Материјал : МИЛЕНИЧЕ.- Големина : 17. 50 X7. 50 X7. 50cm/ 6. 88 X2. 95 X2. 95inch.- Капацитет : 500ml.- Направени од високо квалитетен материјал, убаво за вашиот безбедно и трајно користење.- Лесно да се рефил предмети и чиста, таа може да се користи во многу области.- Држи вашиот лабораторија со користење предмети и сл без било протекување и е затворена во.- Се применува за различни сцени, како што лабораторија, медицински институции, болница и повеќе.- Згусне лаборатории серум шише за употреба, не е лесно да попуштат и деформира.Пакет Вклучувајќи 4 х серумски шишиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат